De bekende tv show uit Verenigd Koninkrijk heeft zijn weg gevonden naar de online slots. Big Time Gaming was de spel ontwikkelaar die een licentieovereenkomst mocht tekenen om online gokkast Who wants to be a Millionaire Megaways te produceren, die spelers de kans geeft om een miljonair te worden.

Over Who Wants To Be A Millionaire Megaways

Dit is niet zomaar een branded slot, BTG heeft het namelijk voorzien met hun eigen gepatenteerde Megaways mechanisme en de Dual Reaction functionaliteit. Dit in het jasje van de nog steeds populaire TV-show, heeft een super spannend spel opgeleverd, dat al jaren populair is onder spelers.

De fans van het bekende TV-programma kunnen dus hun hart ophalen. De versie van dit videoslot zal je een vertrouwd gevoel geven door de bekende kleuren en muziek van de show, die precies de actie op de rollen weergeeft.

Specificaties Who Wants To Be A Millionaire Megaways

Naam:Who Wants To Be A Millionaire Megaways
RTP:
96.27%
Ontwikkelaar:Big Time Gaming
Wild:Ja
Bonus:Nee
Jackpot:Nee
Minimale inzet:€0.20
Maximale inzet:€50
Echt geld optie:Spelen voor Geld
Who Wants To Be A Millionaire Megaways

Het Spel

Het spel is uitgerust met 6 rollen, waarbij je bij elke draai maar liefst 7 symbolen kan verzamelen. Dankzij het MegaWays winmechanisme kan het aantal potentiële manieren om te winnen oplopen tot een indrukwekkende 117.649.

Je speelt dit spel al met een minimum inzet van € 0.20 en een maximum inzet van € 50. De variantie van dit slot is op medium ingesteld, wat vele spelers zal aanspreken. Er zijn veel kleinere prijzen te winnen in het basisspel met maximaal 20.000x je inzet. Tijdens de bonusrondes kan de winst behoorlijk oplopen, namelijk tot maximaal 70.000x je inzet. De RTP van dit spel bedraagt 96.27% en is daarmee net iets boven het gemiddelde. Je maakt hier dus een eerlijke kans om millionaire te worden!

Symbolen en uitbetalingen

De slot beschikt over 10 betaalsymbolen, één wild-symbool en één scatter-symbool. Aan de onderkant van de ladder zijn de 9s tot en met de As in verschillende kleuren te vinden, terwijl op het gemiddelde niveau groene, blauwe en rode edelstenen in oplopende waarde voorkomen. Het meest lucratieve symbool is een diamant, terwijl het wild-symbool wordt vertegenwoordigd door een vraagteken op een tegel in regenboogkleuren. Deze verschijnt alleen op de extra rol onderaan het speelveld. De scatte hebben de vorm van het slotlogo.

In de tabel zie je hoe vaak je je inzet krijgt uitbetaald bij achtereenvolgens een aantal dezelfde symbolen op een winlijn te landen.

symbolen23456
Diamant25102550
Rode edelsteen122.57.5
Blauwe edelsteen0.2511.52
Groene edelsteen0.250.50.752
Aas / Heer0.20.40.61.75
Vrouw0.20.250.61
Boer0.150.250.51
100.150.250.50.9
90.10.20.40.8

Who wants to be a Millionaire spelen met echt geld spelen

Top casino trophy Beste Online Casino
1
Qbet Casino
  • Uitgebreide live casino
  • Vele betaalmethode, waaronder crypto
  • Hoge opname limieten
€ 100 + 500 gratis spins
payment-method
payment-method
+ 5 meer
2
Playmoola Casino
  • Crypto Casino
  • Goede klantenservice
  • VIP programma
100% tot € 6.000 + 100 gratis spins
payment-method
payment-method
payment-method
+ 7 meer
3
BOF casino
  • Realistische welkomstbonus
  • Meer dan 1.800 spellen
  • Storten met Nederlandse bank
Welkomstbonus 250% tot €500
payment-method
payment-method
+ 6 meer
4
OneDun Casino
  • Hoge welkomstbonus
  • Aantrekkelijk loyaliteitsprogramma
  • Storten met crypto
100% tot max € 10.000
payment-method
payment-method
payment-method
+ 7 meer
5
Amonbet Casino
  • Zeer hoge welkomstbonus
  • Aviator crash spel
  • Meer dan 8000 spellen
€ 3.000 + 300 gratis spins
payment-method
payment-method
payment-method
+ 7 meer

Bonussen Who wants to be a Millionaire Megaways

Het bonusspel van ieder slot is natuurlijk het hoogtepunt van het spelen op een slot. Hier maak je kans op de hoogste prijzen en het geeft de meeste spanning. In dit videoslot betreft het een gratis spins bonusspel. De kans om hier te geraken wordt verhoogd door de speciale BTG Dual Reaction feature.

Dual Reaction functionaliteit

Deze feature houdt in dat ieder symbool dat een winnende combinatie vormt wordt vervangen door symbolen die van boven en van rechts op de rollen verschijnen. Zo krijgt de speler een nieuwe kans op een winnende combinatie. Iedere winst creëert dus een zogenaamde ‘reaction’.

Who Wants To Be A Millionaire voor echt geld spelen

Free spins bonusspel

De gratis spins functie wordt geactiveerd als je 3 Millionaire logo scatters tegelijkertijd laat landen. Je krijgt 4 of 8 gratis spins voor 3 of 4 scatters, maar je kunt dit verhogen door de Hot Seat Free Spins Gamble te spelen. Gebruik je 3 reddingslijnen (Ask The Audience, Phone A Friend en 50/50) om je een weg naar boven te werken. Hoe hoger je komt, hoe meer gratis spins je wint, net als in het echte spel op TV. Je riskeert echter ook dat je ze allemaal verliest. Kies tussen optie A, B, C en D, en je kunt tot 50 gratis spins in totaal winnen.

Eindconclusie

De grote vraag blijft natuurlijk of je hier echt miljonair kunt worden of niet. Het antwoord is ja, want dat is wel degelijk mogelijk met dit spel. Je kunt tot 70.000 keer je inzet in de gratis spins functie winnen en dit is 3.5 miljoen als u met de hoogst mogelijke inzet speelt. Een absolute aanrader voor fans van dit populaire tv-spel.