Game release datum: 05-12-2009

Maak kennis met Scrooge, een online videoslot van Microgaming die gebaseerd is op de novelle van Charles Dickens, A Christmas Carol. Bereid je voor op wilds, scatters, vermenigvuldigers, gratis spins en nog veel meer.

Over Scrooge

Ebenezer Scrooge is een gemene zakenman die niet houdt van Kerstmis en liever de spot drijft met degenen die het vieren. Hij speelt de hoofdpersoon in het boek van Charles Dickens. A Christmas Carol heeft al erg veel tekenfilms, animatiefilms en kinderboeken geïnspireerd.

Zodra je de rollen van Scrooge laat draaien, zie je verschillende kleurrijke symbolen en hoor je een vrolijke soundtrack. Het lijkt wel alsof je rechtstreeks in één van de films belandt van Scrooge. Deze kerst gokkast is echter uniek aangezien je geen traditionele elfen, sneeuw, jingle bells of kerstmannen ziet verschijnen.

Scrooge werd gelanceerd door topontwikkelaar Microgaming in 2009. Hoewel de slot er een beetje gedateerd uitziet, is de gameplay nog steeds erg vermakelijk.

Specificaties Scrooge

Naam:Scrooge
RTP:
96.74%
Ontwikkelaar:Microgaming
Wild:Ja
Bonus:Ja
Jackpot:Nee
Minimale inzet:€0.50
Maximale inzet:€125
Echt geld optie:Spelen voor Geld

Het Spel

Om Scrooge te kunnen in het casino te spelen met echt geld, kun je gebruik maken van de knoppen (+/-) onderaan je scherm. Het is mogelijk om in te zetten tussen € 0,50 en € 125 per spin.

Nadat je hebt ingezet, kun je het aantal winlijnen selecteren. Via de knop ‘Coins’ kun je maximaal 10 munten per lijn kiezen. Daarna hoef je alleen nog op ‘Spin’ te klikken om de rollen te laten draaien.

Scrooge heeft vijf rollen, drie rijen en 50 winlijnen. Je kunt winnen door minstens drie identieke symbolen te matchen op de winlijnen en dit van links naar rechts.

De RTP bedraagt 96,74% en de volatiliteit is gemiddeld. Dankzij de hoge RTP kun je een groot percentage van je inzetten in de loop van de tijd behouden.

Scrooge online slot

Symbolen en uitbetalingen

Wat de symbolen betreft, zie je op deze online gokkast onder meer kerstgeesten, deurkloppers, sleutels, klokken, vergrendelde grootboeken, kluizen, zilveren munten en de personages van het spel.

Het logo van Scrooge fungeert als wild symbool. Dit betekent dat het de andere symbolen op de rollen vervangt zodat jij makkelijker identieke symbolen kan matchen. De gouden deurklopper is de scatter. Met behulp van dit symbool kun je gratis spins activeren.

Het meest waardevolle symbool is de gemene meneer Ebenezer Scrooge, het hoofdpersonage van het spel. Hij kan tot 600x je inzet uitbetalen als je er vijf kan laten landen.

Andere waardevolle symbolen zijn Tiny Tim, Jacob Marley, de blauwe geest, de geest van het heden en de geest van het verleden.

Hieronder vind je de uitbetalingstabel:

Symbolen3 identieke symbolen4 identieke symbolen5 identieke symbolen
Scrooge-logo (wild)1001.0006.000
Scrooge40250600
De blauwe geest35150400
De geest van het heden35120350
De geest van het verleden30100300
Jacob Marley2590250
Tiny Tim2580200
De kluis2050150
De zak met geld2045120
Het vergrendelde grootboek1530100
De klok152580
De sleutels122060

Scrooge met echt geld spelen

top-casino-trophy Beste Online Casino
1
100% tot € 6.000 + 100 gratis spins
payment-method
payment-method
payment-method
+ 7 meer
2
€ 100 + 500 gratis spins
payment-method
payment-method
+ 5 meer
3
100% tot €200
payment-method
payment-method
+ 4 meer
4
100% tot € 1.000
payment-method
payment-method
+ 6 meer
5
€ 1.000 + 100 gratis spins
payment-method
payment-method
payment-method
+ 6 meer

Bonussen Scrooge

Wil je zoveel mogelijk winst proberen te maken? Probeer dan de bonusfuncties van Scrooge te activeren. De bonussen omvatten gratis spins en geldprijzen.

Xmas Dinner Bonus

Drie, vier of vijf scatters activeren de Xmas Dinner Bonus. Alle scatter winsten worden vermenigvuldigd met je totale inzet. In deze ronde moet je voor elk personage een maaltijd kiezen en afwachten wie er wint.

Als je personage wint, ontvang je meteen een geldprijs die kan oplopen tot 15x je totale inzet.

Gratis spins-functie

Boven de rollen zie je een kalender en een gratis spins-teller. Telkens wanneer je een winnende combinatie maakt, mag je een symbool kiezen waarmee je een dag kan toevoegen aan de kalender.

Daarbovenop krijg je één gratis spin. Zodra je de 25ste dag bereikt op de kalender, ontvang je de verzamelde gratis spins. Bovendien worden je winsten tijdens deze bonusfunctie verdubbeld.

Scrooge online gokkast voor echt geld spelen

Eindoordeel

Scrooge is een leuk spel om te spelen zowel voor beginners als ervaren spelers. Vooral als je in de kerststemming wilt komen, is Scrooge een geschikte slot. Het is duidelijk dat Microgaming veel moeite heeft gedaan om een gokkast met kerstthema te ontwikkelen zonder te veel te leunen op de traditionele kerst symbolen.

Voor nog meer gokkasten met kerstthema kun je een kijkje gaan nemen in onze ‘top 5 kerst gokkasten’.

Ben je fan van het boek van Charles Dickens of hou je gewoon van de sfeer van Kerstmis? Dan is Scrooge een echte aanrader. Houd er wel rekening mee dat de graphics er nogal gedateerd uitziet, maar de bonusfuncties, de hoge RTP en het unieke thema maken dit goed wat ons betreft.