Thunderstruck is een wat ouder, maar nog steeds erg populair cartoonachtig slot uit 2004. Het thema is de Noorse mythologie, waar de god Thor de nodige spanning brengt door rond te strooien met donder en bliksem. Het is geen innovatief slot met uitgebreide functionaliteiten, maar wordt nog steeds graag gespeeld door spelers. Dit wegens het gratis spins bonusspel en de multipliers die je winst aanzienlijk verhogen.

Over Thunderstruck

Thunderstruck is een superhelden slot van de game provider Microgaming, met de Noorse god Thor in de hoofdrol. Dit slot doet met zijn eenvoudige symbolen en felle kleuren een beetje denken aan een fruitslot. De simpele opzet van het spel en het feit dat er maar 9 winlijnen zijn, zorgen ervoor dat deze slot vertrouwd aanvoelt. Het spel bevat wilds, scatters en gratis spins voor extra winsten. Thunderstruck viel in de smaak en is opgevolgd door nog meer spektakel in Thunderstruck 2.

Sinds 2022 wordt het grootste gedeelte van de distributie van de Microgaming spellen gedaan door het bedrijf Games Global. Het kan dus zijn dat je het spel in sommige gevallen onder Games Global in de spel lobby aantreft en niet onder Microgaming

Specificaties Thunderstruck

Naam:Thunderstruck
RTP:
96.1%
Ontwikkelaar:Microgaming
Wild:Ja
Bonus:Ja
Jackpot:Nee
Minimale inzet:€0.09
Maximale inzet:€45
Echt geld optie:Spelen voor Geld

Het Spel

Dit slot is wat betreft de gameplay te vergelijken met een standaard fruitslot. Het heeft de bekende lay-out met 5 draaiende rollen met elk 3 rijen. Er zijn precies 9 vaste winstlijnen. Deze kun je onder de instructies van het spel bekijken, zodat je precies weet welke combinaties een uitbetaling opleveren. Het is niet mogelijk om bij dit spel het aantal actieve lijnen aan te passen, dus je inzet per draai wordt altijd verdeeld over deze 9 winstlijnen.

De inzet per draai kun je makkelijk instellen onderin het speelscherm. De inzet bestaat uit een aantal munten per lijn (minimaal 1 tot maximaal 5 munten per lijn). Jij bepaalt wat de waarde per munt is. Een munt kan minimaal € 0.01 bedragen en maximaal € 1.00. Het komt er dan ook op neer dat je minimaal € 0.09 per draai moet inzetten en dat de maximale inzet € 45 bedraagt ( € 1 x 5 munten x 9 winlijnen)

Het RTP ligt met 96,10% net ietsje boven het gemiddelde van 96%. Thunderstruck staat bekend om zijn hoge variantie. Het slim inzetten van je budget is dus een must om het bonusspel te kunnen activeren, voordat je hele saldo er doorheen is. Dankzij de extra features van het spel en de hoge variantie kunnen de winsten die vallen ineens lekker oplopen. Het is dus een kwestie van volhouden en een beetje geluk hebben.

Thunderstruck functionaliteiten

De online gokkast Thunderstruck blinkt niet uit in het aantal features, maar de features die dit spel te bieden heeft, zijn zeker de moeite waard. De belangrijkste extra features zijn de wilds en scatters die het bonusspel activeren. De wilds van Thor kunnen winnende lijnen maken met alle andere symbolen van dit slot, uitgezonderd de scatter. De wild levert zelf ook flinke winsten op en verdubbelt de winsten van elke combinatie waar hij deel van uitmaakt. De Thor wild bevat dus eigenlijk ook nog een multiplier van x2.

De andere extra feature is het bonusspel met gratis spins. Deze wordt geactiveerd wanneer je minimaal 3 scatter symbolen op de rollen krijgt. Deze hoeven niet persé op een winlijn te vallen, maar mogen overal op de verschillende rollen verschijnen.

Symbolen en uitbetalingen

De thematische symbolen zijn allemaal makkelijk als de attributen van de Noorse god te herkennen. Dit zijn de hoog uitbetalende symbolen en de laag uitbetalende symbolen zijn de bekende kaartwaarden: de aas, heer, vrouw, boer en 10.

De extra symbolen zijn de scatter en de wild. Opvallend is dat de scatter en wild ook een uitbetaling geven. Indien een wild onderdeel uitmaakt van een winnende combinatie, wordt de winst x2 uitbetaald. Scatters hoeven niet op een winlijn te liggen om een winst te geven. Scatterwinst wordt vermenigvuldigd met de totale inzet.

Uitbetalingen vinden plaats op basis van de inzet per lijn in euro’s. Speel je bijvoorbeeld met 2 munten per lijn en je hebt een muntwaarde van € 1, dan speel je voor € 18 per draai. Hieronder zie je de uitbetaling bij een maximale inzet van € 5 per winlijn. Zo betalen 5 wild Thor symbolen 10.000x je inzet per winlijn uit, dus dat komt op € 50.000 uit.

symbolen2345
Wild – Thor5010001000050000
Scatter – rammen9022590022500
Hamer151255003750
Hand101255003750
Kasteel755002000
Bliksem503751250
Hoorn502501250
A / K50250625
Q / J /1025125500

Waar in Nederland kan je Thunderstruck spelen?

Microgaming is gelukkig populair en er zijn dan ook vele legale Nederlandse online casino’s die de spellen van deze aanbieder én van Global Games in het assortiment hebben. Zo kan je Thunderstruck spelen bij OneCasino, Unibet, LeoVegas (net als Thunderstruck II), Circus Casino en Holland Casino.

Let er op dat niet ieder online casino de geadviseerde RTP van de spelontwikkelaar van 96.1% aanhoudt. Ze hebben hier zelf enige vrijheid in. Zo zie je in de spelinformatie van Thunderstruck bij Unibet bijvoorbeeld, dat de RTP slechts 93.88% is. Overigens kan je wel alle spellen gratis eerst oefenen als je een account hebt bij Unibet.

Thunderstruck met echt geld spelen

top-casino-trophy Beste Online Casino
1
100% tot € 6.000 + 100 gratis spins
payment-method
payment-method
payment-method
+ 7 meer
2
€ 100 + 500 gratis spins
payment-method
payment-method
+ 5 meer
3
100% tot €200
payment-method
payment-method
+ 4 meer
4
100% tot € 1.000
payment-method
payment-method
+ 6 meer
5
€ 3.000 + 300 gratis spins
payment-method
payment-method
payment-method
+ 7 meer

Bonussen Thunderstruck

Thunderstruck heeft helaas maar 1 bonus feature, maar die slaat dan ook wel in als donderslag bij heldere hemel. Hiermee bedoelen we dat hij het absoluut waard kan zijn.

Gratis spins bonusspel

Het scatter symbool is het symbool met de paarse ram. Zodra je 3, 4 of 5 van deze symbolen tevoorschijn ziet komen op een willekeurige plaats op de rollen, ga je door naar de bonusronde. Je krijgt dan 15 gratis spins. Tijdens het spelen van deze gratis spins is het mogelijk om opnieuw scatters op de rollen te krijgen en zo dus meer gratis spins te winnen. De scatters zelf leveren ook een mooie winst op, van maximaal 500x je inzet per draai voor 5 scatters in totaal. Deze mogen dan overal op de rollen staan. Alle behaalde winst in het bonusspel wordt x3 uitbetaald.

Eindoordeel

Het spel loopt niet over van de functionaliteiten, maar die er zijn geven wel veel speelplezier en potentiële winst, door de x2 en x3 winstvermenigvuldigers. Het bonusspel is het hier dus zeer waard om wat geduld voor te hebben en je maakt hier dan ook weldegelijk kans om online geld te winnen.

Thunderstruck is geoptimaliseerd voor mobiel gebruik en je kunt het dus wanneer en waar je dan ook maar wilt op je pc, laptop, tablet of smartphone spelen.